Zahrajte si stolní tenis

Od začátku října do konce dubna je Strážnická hala stolního tenisu otevřena pro veřejnost. Můžete si přijít zahrát do haly během tréninků dospělých v úterý, čtvrtek a pátek od 18:30 do 20:00 (50,- Kč/ os nebo 800,- na celou sezonu). Upozorňujeme , že vstup do haly je povolen jen v čisté sálové obuvi. Otevření haly a dozor je zajištěn členy oddílu.

Halu pronajímáme i organizacím a firmám (smluvní ceny). Informace podá Pavel Jamný, 728 536 872 , p.jamny@tiscali.cz .


Nabídka soustředění (nejen pro kluby stolního tenisu)

Rezervace soustředění - stolní tenis: Pavel Jamný, 728 536 872, p.jamny@tiscali.cz


Sportovní areál

Sportovní areál se nachází na okraji města Strážnice v blízkosti Skanzenu a nabízí všestranné využití s možností ubytování. Vybavenost ubytovny dává předpoklady pro soustředění sportovců, ubytování kolektivů, školních výletů apod. Nově vybudované apartmány jsou vhodné pro aktivní rodinnou rekreaci a víkendové pobyty. V areálu je pět tenisových kurtů, hala stolního tenisu s osmi stoly Butterfly, velké fotbalové hřiště, hokejbalové hřiště mezinárodních parametrů, basketbalové hřiště, travnaté hřiště na minifotbal. Dále výborné podmínky pro cykloturistiku, koupaliště ve vzdálenosti cca 400m, Baťův plavební kanál s půjčovnou lodí cca 200m, Strážnický zámek s přilehlým parkem cca 200m, Skanzen cca 50m, ...

Sportovní areál s ubytovnou


Hala stolního tenisu
 


Hokejbalové a basketbalové hřiště
 

Velké fotbalové hřiště
 

Tenisové kurty


Ubytování

TJ nabízí kapacitu 40 – 50 míst ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením, vybavenou kuchyňku na chodbě a velkou společenskou místností. Nově jsou dobudovány 2 třílůžkové apartmány se soc. zařízením a minikuchyňkou vhodné i pro vozíčkáře. Ubytovna i parkování je přímo v areálu vedle haly pro stolní tenis.

Ubytovna